Правила трейдера

N

noi

Новенький
Форумчанин
Монет
220
Метод №1: 'МАРТІН'($10 000)
1.Стратегія:
Ⅰ.Скальпінг від 1хв до 5хв.
2.Мані-менеджмент: 2% від депозиту.
Ⅰ.$50, $150, $500, (збільшуєш у 2,5 раза).
3.Ріск-менеджмент: тільки дві торгові сесії на день; тільки ДВА сігнала і три угоди(дробиш) за одну торгову сесію + торгуєш від 15хв до 2год; якщо три мінуса, то НЕГАЙНО виходь з ринку(платформи).

Метод №2: 'ФІКСА'($10 000)


1.Стратегія:
Ⅰ.Скальпінг від 1хв до 5хв.
2.Мані-менеджмент: 10% від депозиту($1000).
3.Ріск-менеджмент: тільки дві торгові сесії на день; тільки ДВА сігнала і три угоди(дробиш) за одну торгову сесію+ торгуєш від 15хв до 2год; якщо три мінуса, то НЕГАЙНО виходь з ринку(платформи).





Метод 'ФІКСА' — це метод вже для бувалих трейдеров, які давно знайшли свою стратегію, які торгують по своїй системі, і в них процент прибуткових угод більше >60% - це дуже важиво! Щоб у тебе був процент більше >60%, треба аналізувати свої угоди і вести "Щоденник угод".

Будь впевненим у своїй заключеній угоді, якщо не впевнений і сумніваєшся, то краще угоду не укладай!

НЕ СПІШИ І НЕ БУДЬ ЖАДНИМ.





Обов'язкові підправила:


1.Попити води, подихати свіжим повітрям(швидко 10раз).


2.Дотримуйся своєї стратегії і трьох правил, що вказані вище!


3.Аналізуй!!!


4.Дисципліна: Контролюй себе!


5.Чим більше ти торгуєш, тим для тебе хуже!

(Ідеяльнеий час для торговлі — 1год-2год. Після двох годин торговлі, в тебе емоції починають замінювати аналіз. Чим більше ти торгуєш, тим менше ти аналізіруєш. Найбільша продуктивність буде в перший час торговлі).

Ⅰ. Якщо немає системи, то буде слив депозиту.

Ⅱ. Якщо немає хорогошої ситуації не торгуй!!!

Ⅲ. Депозит можеш збільшувати тільки тоді, коли виведеш 400% від старого депозиту з учотом вкладених грошей.

Найголовніше!
Веди щоденник своїх угод. Роби скрін, на сріні буде час, час у який в тебе найкраще всього іде торгівля, на скріні буде ситуація, в яких ситуаціях у тебе угоди заходять і не заходять. І у вільний час, коли ти не торгуєш проглядай свій щоденник і аналізуєш: '' Ага, ось в цих ситуаціях у мене чомусь мінус, чому я вних заходжу? Все! Я в ці ситуації більше заходити не буду, я буду шукати тільки такі ситуації у яких в мене + ''.

*Коли депозит росте(з $10 000 там вже $12 000, $13 000, $15 000) ти всерівно заключаєш угоди по $1000, А збільшувати депозит можеш тоді, коли заробиш 400% від старого депозиту.

80% часу на аналіз, і тільки 20% часу на торговлю.

ПЕРЕЗАГРУЗКА МІЖ СЕСІЯМИ НЕ МЕНШЕ НІЖ 3год.

ЧИМ БІЛЬШЕ ТИ БУДЕШ ТОРГУВАТИ, ТИМ БІЛЬШЕ ТИ БУДЕШ РОБИТИ ПОМИЛОК.

Справжній трейдер не той хто контролює ринок, а ринок конролювати не можливо, а той хто контролює свої емоції і свій депозит.
 
  • Лайк
Реакции: romanzif

Проверенные Брокеры

Реклама

Заработок онлайн

Назад
Верх